Firma

4 cechy dobrej firmy przeprowadzkowej

Zmiana mieszkania to duże przedsięwzięcie, które wymaga poświęcenia ogromnej ilości czasu. Z tego powodu wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług firm, których pracownicy odciążają nas od nieprzyjemnych obowiązków. Aby jednak mieć pewność co do tego, że przeprowadzka zostanie przeprowadzona sprawnie i bezproblemowo, warto wybierać wyłącznie sprawdzone ekipy. Co wyróżnia profesjonalną firmę przeprowadzkową? Sprawdźmy!

Doświadczenie kluczem do szybkiej przeprowadzki

Podczas poszukiwań wsparcia przy zmianie mieszkania, przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na to, jak długo dana firma działa na rynku. Warto wybierać ekipy mające wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu pracownicy doskonale wiedzą, jak zrealizować całe przedsięwzięcie, a także jak zareagować w niespodziewanych sytuacjach, m.in. podczas wynoszenia ciężkich mebli.

Dlatego też, wybierając firmę, taką jak Skinder Global Service Przeprowadzki Gdańsk, która istnieje od 2008 r. możemy być pewni, że zmiana lokum zostanie wykonana bez żadnych komplikacji.

Ubezpieczenie OC i polisa

Każda profesjonalna ekipa musi posiadać ubezpieczenie OC oraz polisę, które gwarantują bezpieczeństwo na każdym etapie przeprowadzki. W efekcie jakiekolwiek zniszczenie lub uszkodzenie przedmiotów będzie wiązać się z obowiązkiem wypłacenia odszkodowania. Poza tym doświadczeni pracownicy dodatkowo dostarczają klientom niezbędne materiały zabezpieczające, które właściwie chronią przewożone mienie.

Zakres świadczonych usług

W większości przypadków dobre firmy przeprowadzkowe wychodzą naprzeciw klientom i oferują wiele udogodnień. Mianowicie w Skinder Global Service możemy liczyć zarówno na przewiezienie pudeł, jak i na demontaż oraz montaż mebli i sprzętów elektronicznych. Oprócz tego jej pracownicy zajmują się nie tylko zmianami lokum w Polsce, ale również przeprowadzkami do Holandii, Niemiec lub Belgii.

Elastyczna oferta przeprowadzkowa

Wybierając ekipę do przeprowadzki powinniśmy mieć możliwość dopasowania oferty do naszych potrzeb. W związku z tym w Skinder Global Service znajdziemy trzy pakiety przeprowadzkowe, m.in. wersję ekonomiczną, która obejmuje wyniesienie przygotowanych kartonów, ich transport oraz wniesienie do nowego lokum.

Możemy wykupić wersję standard, w skład której wchodzi dostarczenie materiałów zabezpieczających oraz kartonów, załadowanie ich, transport oraz wniesienie. Natomiast najbardziej rozszerzony pakiet to wersja exclusive obejmująca kompleksowe zrealizowanie przeprowadzki, w przypadku której wszystkie czynności pozostają po stronie ekipy.