Firma

Central Kort – nowoczesne boiska wielofunkcyjne

Coraz więcej miejscowości decyduje się na unowocześnienie punktów rekreacyjnych dla młodzieży, takich jak boiska do gry w piłkę, kosza, czy tenisa. Obecnie problem z nadwagą i brakiem kondycji wśród młodych osób jest przerażająco duży, w związku z czym pojawianie się zewnętrznych siłowni, czy innego typu miejsc, w których ludzie mogą spędzić aktywnie czas wolny, jest niezwykle ważne. Należy jednak pamiętać, że stworzenie bezpiecznej i funkcjonalnej przestrzeni wymaga współpracy z profesjonalną firmą. Do jednych z firm oferujących boiska wielofunkcyjne należy firma Central Kort. Jest ona oficjalnym partnerem Polskiego Związku Tenisowego, co świadczy o wysokiej jakości oferowanych usług. Chcesz dowiedzieć się, jak powstają boiska wielofunkcyjne? Odpowiadamy!

Budowa kortów tenisowych i nie tylko

Z pewnością nie raz zastanawiałeś się, jak tak naprawdę wygląda budowa kortów tenisowych, które oglądasz w telewizji. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę kilka podstawowych czynników. Korty, jak i pozostałe boiska powinny cechować się dużą wytrzymałością, aby mimo intensywnego użytkowania zachować swoje pierwotne właściwości. Dla wielu klientów istotną kwestią jest również fakt, aby kort był jak najprostszy w utrzymaniu. Jakiekolwiek uszkodzenia, czy usterki wymagają kosztownych i czasochłonnych napraw. Dlatego też firma Central Kort projektuje trwałe i wytrzymałe boiska oraz korty, które doskonale spełniają wszystkie swoje funkcje przez długie lata. W przypadku firmy Central Kort, budowa kortów tenisowych przebiega szybko i bez komplikacji. Wykwalifikowany i doświadczony zespół w błyskawicznym tempie montuje całą nawierzchnię, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Na początku pracownicy Central Kort omawiają projekt oraz przebieg budowy, a następnie przechodzą do działania.

Nawierzchnie sportowe od Central Kort

Central Kort oferuje nie tylko budowę boisk sportowych, ale również montaż nawierzchni, wykonanych z materiałów o najwyższej jakości, takich jak trawa syntetyczna, czy poliuretan. Firma współpracuje z renomowanymi producentami w branży, dzięki czemu oferowane nawierzchnie sportowe wyróżniają się pod względem ogromnej trwałości i funkcjonalności. Do jednych z najpopularniejszych realizacji Central Kort należą nawierzchnie zrealizowane m.in. dla Centrum Tenisowego Redeco, czy Europejskiego Centrum Tenisa Mysiadło. Masz ochotę poznać więcej szczegółów lub dowiedzieć się jaki koszt niosą ze sobą nawierzchnie sportowe? Odwiedź stronę internetową firmy lub skontaktuj się drogą telefoniczną/mailową.

nawierzchnie poliuretanowe