Internet

Disney Plus

Premiera serwisu streamingowego VOD Disney+ odbyła się w Polsce 14 czerwca. Była to jedna z najbardziej wyczekiwanych platform tego typu na polskim rynku. Nie dziwi więc fakt, że sprzedaż ruszyła z kopyta. Czy konto Disney+ to dobry wybór? Warto takowe posiadać, co z ofertą? O tym i wielu innych rzeczach dowiesz się dalszej części artykułu.

Konto Disney+ – co obejrzysz?

W celu uzyskania dostępu do Disney+ musisz zarejestrować konto w serwisie i dokonać opłaty. Jeżeli nie chcesz rejestrować konta, to dostęp do jednego profilu na współdzielonym Koncie Disney+ zakupisz tutaj https://taniepremium.pl/produkt/disney-plus/. Dzięki dostępowi do Konta Disney Plus możesz oglądać wiele ciekawych filmów, których nie znajdziesz na innych platformach. Niepowtarzalność to jedna z tych rzeczy, która wyróżnia Disneya na tle konkurencji. Znajdziesz tutaj produkcje dla najmłodszych widzów od Disneya i Pixar’a, Gratkę dla Fanów Marvel i Star Wars, programy od National Geographic oraz seriale i filmy wyprodukowane przez STAR. W ofercie znajdują się filmy kinowe oraz seriale. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że poza nowościami, znajdują się tutaj również starsze produkcje.

Czy konto Disney Plus można współdzielić?

Tak, z konta Disney Plus można korzystać na 4 urządzeniach jednocześnie. Dodatkowo można stworzyć osobne profile dla użytkowników. To świetna okazja do oszczędności, ponieważ rachunek można wtedy podzielić pomiędzy kilka osób. Ponadto Disney wprowadził możliwość wspólnego oglądania, znajdując się w całkowicie różnych miejscach.

Jakość obrazu i dźwięku – czy zaskakuje?

To kolejna kwestia, która zasługuje na pochwałę. Disney+ pozwala oglądać każdemu użytkownikowi w jakości 4K. Wrażenia są potęgowane za sprawą technologii Dolby Vision i Dolby Atmos. Dzięki temu oglądanie jest bardzo komfortowe, a dźwięk przestrzenny nie brzmi sztucznie. Oczywiście nie trzeba przypominać, że warunkiem do uzyskania najwyższej jakości jest posiadanie sprzętu, który obsługuje wszystkie te technologie.

Na jakich urządzeniach skorzystasz z konta Disney+

Disney zadbał o to, by jego aplikacja była dostępna na naprawdę wielu urządzeniach. Z platformy możesz korzystać na konsolach Xbox i PlayStation, komputerach osobistych, smartfonach, tabletach, telewizorach i przystawkach telewizyjnych.

Disney+ góruje nad konkurentami przystępną ceną oraz ofertą filmową. Czy warto zarejestrować konto w tym serwisie? Jeżeli jesteś miłośnikiem nietuzinkowego kina, to z pewnością Tak! Nie czekaj i zacznij poznawać Disney+ już dziś.