Innowacyjne rozwiązania w sprężarkach powietrza Gardner Denver

Sprężarki powietrza marki Gardner Denver to produkty wyróżniające się na tle konkurencji wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Ta firma, której początki sięgają połowy XIX wieku, stawia przede wszystkim na wysoką jakość wykonania i niezawodność swoich urządzeń. Sprawdź, czym cechują się kompresory powietrza Gardner Denver i dlaczego są tak chętnie wybierane przez klientów z całego świata.

Zalety sprężarek powietrza Gardner Denver

W szerokiej ofercie firmy Gardner Denver znajdują się urządzenia do sprężania powietrza we wszystkich najczęściej stosowanych technologiach – sprężarki tłokowe, łopatkowe i śrubowe. Przekonaj się, jakie rozwiązania sprawiają, że posprężarki do powietrza Gardner Denvertak chętnie sięgają klienci z Polski i reszty świata.

Unikalny moduł sprężania w sprężarkach śrubowych Gardner Denver

To najważniejsza część urządzenia. Od niej zależy wydajność każdej śrubowej sprężarki powietrza Gardner Denver. W produktach tej marki stosuje się wyjątkowy moduł sprężania powietrza zaprojektowany tak, by osiągać maksymalną wydajność i niezawodność.

Inżynierowie Gardner Denver zaprojektowali specjalny blok sprężarki i zoptymalizowali profil wirnika w taki sposób, aby zwiększyć wydajność urządzenia w trakcie pracy. Dzięki zintegrowanej konstrukcji i umieszczeniu kluczowych elementów na obudowie bloku udało się skrócić drogi przepływu powietrza, a co za tym idzie – zoptymalizować spadki ciśnienia.

Zredukowanie połączeń oleju i powietrza oraz zastosowanie systemu uszczelnienia wału „fail-safe” w sprężarkach powietrza Gardner Denver pozwoliło w znacznym stopniu ograniczyć ryzyko powstawania wycieków.

Energooszczędne i wydajne rozwiązania

Warte uwagi są również śrubowe sprężarki olejowe Gardner Denver, które projektuje się tak, by każdy klient mógł dostosować ich funkcjonalność do swoich potrzeb. Mniejsze modele cechuje energooszczędność przy zachowaniu wysokiej sprawności i wydajności.

Największe modele kompresorów powietrza ze zmienną regulacją prędkościod tego producenta wyposażone są w wysokowydajny falownik oraz przekładnie i napędy bezpośrednie. Dzięki temu połączeniu możliwe jest wytworzenie do 12% więcej sprężonego powietrza (przy oszczędności kosztów energii sięgających ponad 30%) niż w urządzeniu o identycznej mocy silnika, ale bez takiego wyposażenia.

Wśród pozostałych wyróżników wielu urządzeń tej marki należy też wymienić specjalnie zaprojektowany wlotowy filtr powietrza spełniający normy ISO 12103-1 A2, który zmniejsza spadki ciśnienia przed kompresją gazu.

Wyjątkowe sprężarki powietrza Gardner Denver

Producent oferuje tysiące różnorodnych urządzeń, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Zaufaj marce, która od 150 lat regularnie dostarcza coraz to lepsze rozwiązania w technologii sprężania powietrza. Wybierz kompresory powietrza Gardner Denver i zapewnij swojej firmie wydajne urządzenia na lata. Zapoznaj się z szeroką ofertą sprężarek w sklepie https://www.sprezarki-techem.com.pl/.