Moda

KIlka pomysłów na fajne letnie stylizacje

Dżins jest modny praktycznie zawsze, więc możemy trochę z nim poszaleć. Dżinsowa kamizelka czy koszula, będzie fajną narzutką na kostium kąpielowy czy jako uzupełnienie stylizacji boho (sukienka w kwiaty, frędzle, elementy zamszowe itd.). Dżinsowa spódnica obroni każde ubranie. Wygląda dziewczęco i kobieco. Możemy nosić ją do góry od kostiumu, jedwabnej koszulki czy bawełnianego gorsetu.

Dżinsowa spódnica lubi zarówno eleganckie szpilki, jak i klasyczne, ponadczasowe sneakersy. Wszystko jest kwestią umiejętności dobierania do siebie dresowych ubrań. Dżinsowa spódnica nie musi być łączona ze szpilkami i typowo biurowym lookiem. Czemu by jej nie ubrać do basenowych klapków i czapki z daszkiem. Dżinsową spódnicę możemy też założyć na bardzo oficjalne wyjście. Lekko postrzępiona na końcach spódnica, tweedowy żakiet w stylu Chanel, proste sandały i okulary. Look w stylu „parisian chic”mamy gotowy.

Moda nie musi być niewygodna. Ubrania czy dodatki to tylko narzędzie, które pomaga nam wyrażać siebie, dodaje nam pewności siebie, poprawia humor, uczy nas kreatywności i wrażliwości na sztukę artystyczną oraz na piękno. Jedynym ograniczeniem jesteśmy my i nasze błędne przekonania. Moda nie ma wieku, płci czy rozmiaru. Moda to kreatywność, tolerancja, równość i zabawa.

Dodaj komentarz