Wakacje

Kreta – wyspa doskonała

Największa grecka wyspa przyciąga turystów z całego świata. Wśród miłośników Krety są oczywiście Polacy. Na Krecie jest wszystko, czego może pragnąć zmęczony życiem i pracą turysta z Polski – słoneczna pogoda, lazurowe morze, palmy, pyszna kuchnia, wyborne wina, sympatyczni i gościnni Grecy. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ci z nas, którzy lubią w wakacje leniuchować, mogą odpocząć na czystych, piaszczystych plażach.

Amatorzy zwiedzania będą zachwyceni malowniczymi nadmorskimi miasteczkami i starożytnymi zabytkami. Smakosze będą mogli skosztować doskonałych greckim win, znakomitych, lepszych niż w Polsce owoców i warzyw oraz popularnej w Grecji jagnięciny. Warto dodać, że na Krecie stan dróg jest naprawdę dobry, w porównaniu z resztą kraju, dlatego będziemy mogli przyjemnie pozwiedzać wyspę wynajętym samochodem.

Przed podróżą kupmy dobry przewodnik turystyczny, bo na Krecie można znaleźć naprawdę setki fascynujących miejsc. Polujmy więc na tanie bilety lotnicze i promocyjne oferty w biurach podróży. Kreta Was nie zawiedzie.

Dodaj komentarz