Firma

Pożyczka na święta

Już za kilka dni będziemy świętować Wielkanoc. Nie będą to święta takie jak każdego roku, ponieważ znajdujemy się w czasach pandemii i jest na nas nałożonych wiele ograniczeń. Nie możemy iść do kościoła poświęcić potraw, spotkać się w dużym gronie rodzinnym, a niektóre sklepy są zamknięte. Jednak jak co roku będziemy gotować pyszne jedzenie: barszcz biały z kiełbasą i jajkiem, babki wielkanocne, będziemy farbować jajka i malować na nich przepiękne wzory, piec pasztety, wędzić szynki.

Na pewno wymienimy się prezentami z naszymi bliskimi osobami. Na to wszystko przydadzą nam się pieniądze. Skąd je wziąć? Niektórzy z nas dostaną z pracy premię świąteczną- jednak to raczej nieliczni. Co ma zrobić reszta osób? Można skorzystać z kredytu chwilówki. Istnieją banki, które od ręki udzielą nam pożyczki, bez zaświadczenia o zarobkach itp.

Jednak musimy uważać na takie pożyczki, ponieważ mają one bardzo wysokie oprocentowanie, RRSO. Często ludzie nie znając się na ekonomii dają się nabrać nieuczciwym sprzedawcą i podpisują niekorzystne dla siebie umowy.

Dodaj komentarz